Over VAN EIJK MAKELAARDIJ

Van Eijk Makelaardij is actief in Den Haag en de omliggende gemeenten.

Historie
Van Eijk Makelaardij is in 1972 opgericht door de naamgeefster, Hannie van Eijk. Midden in de aantrekkelijke negentiende-eeuwse Archipelbuurt, aan Bankastraat 99. Het kantoor is daarna driemaal verhuisd, steeds in dezelfde straat en huist nu aan Bankastraat 107 A.

Sinds 2021 heeft Marieke Alberts, al jaren werkzaam bij Van Eijk Makelaardij en dochter van de oprichtster Hannie van Eijk samen met Cindy Wisse, al 25 jaar werkzaam in de makelaardij, het stokje van Elmer van Soest (sinds 2007 eigenaar) overgenomen. Met al hun ervaring, enthousiasme en persoonlijke aanpak zetten zij dit kantoor voort en blijft Van Eijk Makelaardij een begrip in Den Haag en in het bijzonder in de Archipelbuurt.

Contact
U bent van harte welkom voor een eerste kennismaking op werkdagen tussen 9.00 en 17.30 uur. Uiteraard brengt het grote belang van een goede oriëntatie bij zowel koop, verkoop als verhuur de noodzaak van een in alle rust te voeren gesprek met zich mee. U kunt ook  bellen om direct een afspraak voor zo'n gesprek te maken.


Maak kennis met het team

 

Marieke Alberts

KRMT (eigenaar)

Telefoon   06-54 60 77 06
E-mail marieke@vaneijk.nl

Cindy Wisse

KRMT (eigenaar)

Telefoon 06-53592155
E-mail cindy@vaneijk.nl

Xiomara Díaz Román

ARMT (freelance)

Telefoon   06-53 51 60 96
E-mail xiomara@vaneijk.nl

Romain Moormann

RMT (freelance)

Telefoon  06-53 18 79 56
E-mail romain@vaneijk.nl

Elmer van Soest

KRMT (freelance)

Telefoon  06-53 18 17 46
E-mail elmer@vaneijk.nl

Els Jansen

Office manager (ARMT)

Telefoon  070-3503171
E-mail els@vaneijk.nl

Carolus Delbeek

RMT (freelance)

Telefoon 
06-54325675
E-mail carolus@vaneijk.nl

WAAR KUNNEN WE U MEE VAN DIENST ZIJN?

Ven Eijk Makelaardij helpt u graag verder. Bel of mail voor een afspraak.


Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms

Ondanks het coronavirus kunnen afspraken, zoals bezichtigingen, met aangepaste maatregelen doorgang vinden.   Meer informatie

×

Huis verkopen?

Weet waar u aan toe bent

Doe de verkooptest