Over VAN EIJK MAKELAARDIJ

Van Eijk Makelaardij is actief in Den Haag en de omliggende gemeenten.

Historie
Van Eijk Makelaardij is in 1972 opgericht door de naamgeefster, Hannie van Eijk. Midden in de aantrekkelijke negentiende-eeuwse Archipelbuurt, aan Bankastraat 99. Het kantoor is daarna driemaal verhuisd, steeds in dezelfde straat en huist nu aan Bankastraat 107 A.

In 2007 heeft Elmer van Soest, sinds jaar en dag haar collega, het kantoor overgenomen. Van Eijk makelaardij is daarmee al decennia een begrip in Den Haag en in het bijzonder in de Archipelbuurt.

Contact
U bent van harte welkom voor een eerste kennismaking op werkdagen tussen 9.00 en 17.30 uur. Uiteraard brengt het grote belang van een goede oriëntatie bij zowel koop, verkoop als verhuur de noodzaak van een in alle rust te voeren gesprek met zich mee. U kunt ook  bellen om direct een afspraak voor zo'n gesprek te maken.


Maak kennis met het team

 

Marieke Alberts

KRMT (freelance)
 

Telefoon   06-54 60 77 06
E-mail marieke@vaneijk.nl

Nanette van Bosse

ARMT (freelance)
 

Telefoon   06-50 66 29 45
E-mail nanette@vaneijk.nl

Xiomara Díaz Román

ARMT (freelance)

Telefoon   06-53 51 60 96
E-mail xiomara@vaneijk.nl

Aukelien van der louw

Medewerker binnendienst

Telefoon 070-350 31 71
E-mail aukelien@vaneijk.nl

Romain Moormann

RMT (freelance)
 

Telefoon  06-53 18 79 56
E-mail romain@vaneijk.nl

Elmer van Soest

KRMT, tevens eigenaar en directeur van Van Eijk makelaardij

Telefoon  06-53 18 17 46
E-mail elmer@vaneijk.nl

Ben Wesseling

Medewerker binnendienst en jurist (freelance)
 

Telefoon 06-51 64 14 11
E-mail ben@vaneijk.nl

WAAR KUNNEN WE U MEE VAN DIENST ZIJN?

Ven Eijk Makelaardij helpt u graag verder. Bel of mail voor een afspraak.


Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

U bent geen robot, hoeveel is ?